Ας ακούσουμε τους ειδικούς

Το Εσπερινό Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας γνωστοποιήσει την ανανέωση της συνεργασίας του με το Κέντρο Πρόληψης Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας «Ίριδα».

Για οποιοδήποτε θέμα σας απασχολεί και θέλετε να το συζητήσετε με τους ψυχολόγους του Κέντρου «Ίριδα», το σχολείο μας έχει έρθει σε επαφή με την κα. Πλεξίδα Ελένη (Ψυχολόγος, Οικογενειακή Θεραπεύτρια, Επιστημονικά Υπεύθυνη του ΚΠ Ίριδα) και τον κο. Κομνηνόγλου Ιωάννη (Ψυχολόγος, Στέλεχος Πρόληψης) με τους οποίους μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία και να επωφεληθείτε από τις συμβουλευτικές υπηρεσίες τους.

Πρέπει να σημειωθεί ότι οι υπηρεσίες του Κέντρου «Ίριδα» είναι δωρεάν για τους/τις μαθητές/τριες του σχολείου μας.

Η διεύθυνση του Κέντρου «Ίριδα» είναι Πριγκιποννήσων 4 στη Νέα Ιωνία, τα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι τα 210-2715660, 210-2715379 και 210-2798380, η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου είναι η info@kpirida.gr και περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αναζητήσετε στην ιστοσελίδα https://kpirida.gr/.

Ας ακούσουμε τους ειδικούς