Συμπλήρωση Ερωτηματολογίου για “Το Χαμόγελο του Παιδιού”

«Το Χαμόγελο του Παιδιού», μέσω της Ψυχολόγου κας. Γκίκα Ιωάννας, υλοποίησε στο Εσπερινό Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας δύο διαδραστικές παρεμβάσεις και, συγκεκριμένα, την 1η Μαρτίου 2023 με θέμα ¨Ενδοσχολική βία και Εκφοβισμός¨ και την 3η Απρίλιου 2023 με θέμα ¨Ασφάλεια στο διαδίκτυο¨.

«Το Χαμόγελο του Παιδιού» καλεί όλες και όλους οι οποίοι είχαμε την τύχη να παρακολουθήσουμε τις δύο αυτές παρουσιάσεις να συμπληρώσουμε ένα πολύ σύντομο ερωτηματολόγιο, το οποίο προβλέπεται από το πλαίσιο συνεργασίας του Συλλόγου «Το Χαμόγελο του Παιδιού» με το Υπουργείο Παιδείας & Θρησκευμάτων καθώς με το Ινστιτούτο Εκπαιδευτικής Πολιτικής.

Στόχος του ερωτηματολογίου είναι η ποιοτική ανατροφοδότηση των παρεμβάσεων και απώτερος σκοπός η βελτιστοποίηση των υπηρεσιών που παρέχονται από «Το Χαμόγελο του Παιδιού» προς το σύνολο της σχολικής κοινότητας.

Το ερωτηματολόγιο μπορείτε να το βρείτε και να το συμπληρώσετε στην ακόλουθη ιστοσελίδα:

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συμμετοχή σας.